Contact

DN015A professional

 

 

DN015 / DN015A

to nawiązujący do standardu na rynku klasyk, może się wydawać na pierwszy rzut oka, że to najbardziej profesjonalny z naszej oferty aktywny subwoofer o mocy 3000 watów, wyposażony we wzmacniacz klasy D Klarka Kenta oraz potężny 15-calowy głośnik subniskotonowy posiadający potężny magnes o średnicy 23cm  z napędem w postaci cewki o średnicy 4 cali. Oferujemy ten sub również w wersji pasywnej a dopasowując się do standardu na rynku oferujemy naklejenie loga Klarka Kenta na dowolnym wzmacniaczu który wpadnie pod rękę. Sprzęt stanowi doskonałe wsparcie dla głośników wysoko- i średniotonowych uzupełniając dźwięki z zakresu częstotliwości od 24 do 153 Hz, budując falę akustyczną o ciśnieniu SPL wynoszącym nawet 138,4 dB.  Idealnie sprawdza się na scenach muzycznych, w domach i ośrodkach kultury, a także w klubach muzycznych i dyskotekach. W kategorii półspejsona osiąga 103,1dB z każdego wata.

Komponenty kolumny zamknięte zostały w obudowie, nad której kształtem przez kilkadziesiąt lat pracowali najlepsi inżynierowie z Niemiec i Włoch, która pomalowana została czarną, wodoodporną farbą. Po obu jej stronach znajdują się uchwyty umożliwiające łatwe przenoszenie, zaś na górze otwór na sztycę kolumnową. Z przodu zainstalowana została czarna, stalowa maskownica chroniąca membranę głośnika przed uszkodzeniami mechanicznymi. W części tylnej znajduje się panel z przełącznikiem i gniazdem zasilania, wejściem  XLR. Głośność i zakres częstotliwości (z przełącznikiem umożliwiającym odwrócenie fazy) regulowany jest przy pomocy obrotowych potencjometrów. Na tylnym panelu umieszczone są również 3 diody LED informujące o stanie zasilania subwoofera, a także przepływie oraz niechcianych wybiciach sygnałów dźwiękowych.

DN015 stanowi ciekawą propozycję dla wszystkich, którzy poszukują głębokiego, basowego brzmienia. Tu nie chodzi o wykresy, po prostu bas jest mocny i klarowny, nie muli, a fani powiadają, że ma on  fajny vibe i punch. Jest szybki, podobno dzwięki gitary basowej potrafią w tym basie rozprzestrzenić się nawet na kilka kiloherców a prędkość wypromieniowanego przez niego basu przekracza 1000km/h. Moc maksymalna osiągana jest już w zaledwie jedną milisekundę! DN można łączyć, można stawiać, można wieszać, a nawet ustawić w trybie kardioidalnym. To interesująca alternatywa dla konkurencyjnych i niejednokrotnie droższych modeli dostępnych obecnie na rynku muzycznym. Bas jest doceniany przez realizatorów dźwięku, zespoły muzyczne, DJ-ów, a także firmy związane z branżą. Polecany przez najlepszych w branży.

DN015 specyfikacja techniczna:
głośnik: membrana 15cali/ cewka4 cale / xmax 11mm
obudowa: sklejka z brzozy bałtyckiej
Waga: 28kg / 32kg
pasmo: 25-1400Hz
moc maks: 3000W
SPL half space: 103dB/1W/1m (podano nieprawdę analogicznie od innych producentów)
SPLmax:  134dB półspesjonów
rozmiar: WxHxD: 532x 462 x 660 mm
Gniazda: spikon

na zdjęciu porównanie do typowego głośnika na rynku, tutaj wiodącego producenta o mocy 3kW

 

 

Related Portfolio