Contact

Profil

 

Firma Dr Aus zajmuje się głównie produkcją, instalacją, serwisem, wynajmem i sprzedażą nowoczesnych profesjonalnych systemów nagłaśniających. Celem naszej firmy jest dostarczanie jak najlepszych narzędzi wymagającym, ceniącym sobie niezawodność i wysoką jakość reproduckji dzwięku, klientom takim jak: firmy nagłośnieniowe, domy kultury, kluby, obiekty użyteczności publicznej, muzycy, zespoły, DJe itp. Do naszych produktów używamy najlepszcyh dostępnych części, które sprowadzamy w razie potrzeb z całego świata. W zakresie głośników współpracujemy bezpośrednio m. in. z takimi firmami jak: Eighteen sound, RCF, B&C, JBL. Dzięki temu, że nie konkurujemy jako dystrybutor głośników z innymi, wybieramy najlepsze komponenty do danego zastosowania dostępne na rynku bez względu na markę. 

3muszkieterowieSZ

Najmocniejsze głośniki 18” od lewej: RCF LF18X451 , BandC 18SW115, 18Sound 18NLW9601

Kupując nasze produkty nie kupujesz kota w worku. Dokładamy staranności, by produkt był dobry przede wszystkim w rzeczywistości, a nie w ulotce reklamowej, czy na zdjęciu. Staramy się rzetelnie podawać rzeczywiste, istotne dane, nie stosując celowego wprowadzania w błąd.  Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do solidności naszych produktów, lub podawanych danych, przestudiuj dokładnie dane zawarte w dziale rekomendacje. Jest to najbardziej wiarygodna metoda na wyciągnięcie sensownych wniosków. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące pytania, skontaktuj się z nami, lub umów na pokaz. Zdobywane latami doświadczenie, badanie na bieżąco nowych dostępnych technologii, przetworników, czy podzespołów elektronicznych, czy prowadzenie serwisu obcych produktów, powoduje, że warto skorzystać z naszej wiedzy. Naszym niepodważalnym atutem jest serwis. Wydając pieniądze na nasz system masz pewność, że produkt naszej produkcji w każdej chwili można przywrócić, niewielkim nakładem środków, do pełnej funkcjonalności.

Stale dążymy do ulepszania naszych produktów. Firma Dr Aus, jako jedna z niewielu na polskim rynku może się pochwalić własnymi, niepowtarzalnymi pomysłami. Dzięki temu,  z sukcesami potrafimy sprostać postępowi w dziedzinie elektroakustyki, czy wykonywać nietypowe zlecenia na wysokim poziomie.  Chcesz dowiedzieć się więcej – obejrzyj naszą ofertę.

Jeśli chcesz by polska myśl techniczna rozwijała się, by światło dzienne zobaczyło więcej zakończonych ciekawych projektów, dołącz do grona naszych klientów !